Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Bydło mleczne>

Automatyczny system żywienia bydła – czy to rozwiązanie dla wszystkich gospodarstw?

Obrazek

Wiele tematów naszego Forum Mleko w minionej edycji, poświęciliśmy na efektywność produkcji, dobrostan i wydajność krów, ale także w kontekście ochrony środowiska. W te wszystkie ramy znakomicie wpisuje się system automatycznego żywienia bydła mlecznego.

Dorota Kolasińska15 maja 2022, 10:01

Podczas Forum Mleko red. Marcin Jajor w rozmowie z Grzegorzem Kędzierskim poruszył temat, w jaki sposób automatyczny system żywienia bydła spełnia wymagania zarówno wymagającej precyzji i komfortu wysokowydajnej krowy, ale również zapracowanego hodowcy.

- Nie emitują hałasu, dymu, tak jak jest to zwykle w pracy traktora. Automatyczne systemy żywienia bydła również pozwalają, na większe wykorzystanie, większej powierzchni dla krów – tłumaczył Kędzierski.

Pojawia się pytanie, czy to jest rozwiązanie dla wszystkich gospodarstw oraz jakie trzeba spełniać wymagania, żeby zainstalować takie urządzenie. Tą odpowiedź uzyskasz w wywiadzie poniżej!

Zapraszamy do oglądania oraz subskrypcji naszego kanału na YT, gdzie pojawia się wiele ciekawych filmów z rolniczego świata!Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)