Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Domek w górach za serek

Obrazek

Smakosze serków mieli okazję wygrać prawdziwy, w pełni wyposażony domek i to z widokiem na góry. Taką szansę swoim klientom dała firma Hochland.

Marcin Jajor27 grudnia 2018, 06:00
W pełni wyposażony i urządzony domek z drewna, w którym można od razu zamieszkać. Nowoczesny sprzęt AGD, serwis porcelany, sztućce, a nawet ręczniki czy eleganckie detale wystroju wnętrz jak lampiony, kwiaty, książki, które stworzyły klimat pełen ciepła i relaksu. W domku nie zabrakło również kominka, hamaku i świątecznej choinki. Jak można było go zdobyć?

Dom był główna nagrodą w trzeciej edycji loterii "Dom od Almette". Mowa o serku produkowanym przez firmę Hochland, którego kupno wiązało się z szansą na wygraną.
Wystarczyło, że amator serka zarejestrował lub wysłał wiadomością SMS kod z wieczka. Tym razem los uśmiechnął się do Pana Arka z Piekar Śląskich. Na przekazanie kluczy i aktu własności przyjechał ze swoją narzeczoną Kasią oraz rodzicami – Teresą i Grzegorzem.

– Zainteresowanie akcją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, bo drewniany całoroczny dom w górach to marzenie Polaków. Nagroda jest nie tylko cenna, ale nie wymaga czasu i stresu budowy. Wszystko jest gotowe – mówi Katarzyna Ciecieręga Marketing Manager w Hochland Polska.

opr. mj/Quality Public Relations


Picture of the author
Autor Artykułu:Marcin Jajor
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)