Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Bydło>Bydło mleczne>

Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przesunięte o rok z powodu koronawirusa

Obrazek
Z powodu epidemii koronawirusa 18 edycja Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej została przesunięta o rok. Nowa data to 08-10 września 2021 roku. O decyzji poinformowała Agnieszka Maliszewska, organizator Forum i prezes Polskiej Izby Mleka.
2 kwietnia 2020, 15:13
Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej co roku skupia grono przedstawicieli i ekspertów branży mleczarskiej. Stwarza możliwość spotkania i nawiązania dyskusji, która toczy się wokół kluczowych kwestii dla mleczarstwa. 

Jednak w tym roku nie będzie dane spotkać się branży mleczarskiej w Pałacu Branickich w Białymstoku, gdzie miało się odbyć Forum. Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, organizatorzy postanowili przełożyć edycję na kolejny rok. Nowa data to 8-10 września 2021 roku.

Maliszewska: teraz muszę ratować sektor mleczarski


- Wiem, że część osób od lat uczestniczy w Międzynarodowym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które organizuję od 18 lat. To dla mnie bardzo trudna i ciężka decyzja, bo prace są już poważnie zaawansowane, a koszty poniesione. Teraz cały swój czas muszę poświecić na pomoc Państwu i ratowaniu sektora mleczarskiego, bo czeka nas załamanie rynku. Od naszych postaw będzie zależało, czy i jak przetrwamy ten kryzys. Ja i pracownicy mojej firmy pracujemy teraz tylko na rzecz mleczarstwa i jesteśmy do Państwa dyspozycji – mówi  organizator Forum, Agnieszka Maliszewska. I dodaje, że ma nadzieję, iż w przyszłym roku branża spotka się na Forum silniejsza i spokojniejsza o przyszłość rynku mleka.

jr 
Źródło zdjęcia: FSM

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy