Reklama zniknie za 11 sekund

MLEKO – EXPO odwołane

Obrazek
Tak, jak wiele imprez w kraju, niestety nie odbędzie się w tym roku, mimo długoletniej tradycji spotkań. Organizatorzy nie chcą narażać uczestników za zachorowanie. 
Dorota Kolasińska22 października 2020, 09:32
Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich informuje, że Targi Mleczarskie MLEKO-EXPO nie odbędą się w tym roku, ze względu na wzrost liczby zachorowań na koronawirusa i utworzenie czerwonej strefy w Warszawie. 

– Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. z przykrością zawiadamia, że z powodu pandemii COVID-19 oraz objęcia Warszawy strefą czerwoną jesteśmy zmuszeni wycofać się z organizacji XXIX Targów Mleczarskich „Mleko-Expo 2020”, ze względu na zdrowie wystawców i odwiedzających.
XXIX Targi Mleczarskie “Mleko-Expo” zostaną zorganizowane w listopadzie 2021 roku.
Bardzo nam przykro, że wieloletnia tradycja organizacji jedynych w kraju mleczarskich targów została przerwana przez pandemię. Mamy nadzieję, że wznowimy ją w roku przyszłym – informuje KZSM na swojej stronie internetowej. 

Oprac. dkol na podst. mleczarstwopolskie.pl
Fot. archiwum


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)