Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Bydło mleczne>

Pamiętaj o rejestrze wypasu!

Obrazek
Rejestr wypasu należy przekazać do ARiMR do końca października, jest to warunek uzyskania płatności dobrostanowej. 
Dorota Kolasińska20 października 2020, 13:12

Na forach internetowych pojawiło się wiele pytań na temat formy przekazywanych dokumentów dotyczących płatności dobrostanowej bydła do ARiMR. Agencja informuje, że rejestr wypasu może być prowadzony w wersji papierowej, ale zalecane jest aby po zakończonym wypasie wprowadzić dane do excela (np. przy pomocy doradcy rolniczego) i dołączyć dokument jako załącznik do zmiany do wniosku w aplikacji eWniosekPlus. 

ARiMR podaje, że w przypadku prowadzenia rejestru w wersji papierowej i braku możliwości przekazania rejestru w wersji elektronicznej, rejestr wypasu krów (wszystkie strony – od kwietnia do października oraz Karta wprowadzania danych wraz z podsumowaniem), należy dostarczyć do Biura Powiatowego ARiMR za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus (scan dokumentu dołączony jako załącznik do zmiany do wniosku) lub wysłany pocztą lub dostarczony osobiście/za pośrednictwem osób trzecich. Agencja w komunikacie podaje również, że rejestr można złożyć także przez platformę ePUAP lub przesłany za pomocą poczty elektronicznej (E-mail) na adres mailowy biura powiatowego właściwego ze względu na adres zamieszkania. 

Termin składania załącznika ruszył 16 października i potrwa do 31 października br. 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, żeby przed wypełnieniem rejestru wypasu krów zapoznać się dokładnie z Instrukcją wypełniania rejestru wypasu.

Więcej informacji TUTAJ

oprac. dkol na podst. arimr.gov.pl
Fot. Pixabay


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)