Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Newsletter rynkowy>Ceny zbóż>

Ceny skupu na SMS: Żniwne Pogotowie Cenowe top agrar Polska

Co roku w okresie żniw zbieramy dla Was dwa razy w tygodniu ceny z punktów skupu z całej Polski. W tym sezonie mamy nową ofertę serwisu SMS-owego.

dr Juliusz Urban28 lipca 2020, 15:07

Wyniki naszej ankiety cenowej publikujemy na stronie internetowej, ale zdajemy sobie sprawę, że w żniwa mało jest czasu na przeglądanie Internetu.

Dlatego specjalnie dla naszych Czytelników stworzyliśmy zupełnie nową ofertę. Oczywiście dla Prenumeratorów jest specjalna zniżka!

Za zupełnie symboliczną opłatą będziemy wysyłać Tobie w żniwa SMS-y z bieżącymi cenami i linkiem do aktualnego komentarza rynkowego naszego eksperta.

 

Ta akcja może pomóc Wam w świadomym podejmowaniu decyzji o sprzedaży zbóż i rzepaku.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i korzystaj w najbardziej aktualnych informacji!

Film o serwisie informacyjnym znajdziesz tutaj

A tu zapiszesz się na serwis: Ceny na SMS

 

Zapraszam serdecznie!
dr Juliusz UrbanPicture of the author
Autor Artykułu:dr Juliusz Urban
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)