Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Agravis - nowy, duży diler Fendt w Polsce

Obrazek

Agravis Technik Polska tak nazywa się nowy diler, który od 1 września będzie dilerem marki Fendt i Valtra w Polsce.

Dawid Konieczka23 sierpnia 2018, 08:37
Nowy diler pracował będzie na dużym terenie, który obejmuje ok. 1/3 powierzchni naszego kraju. Firma będzie miała siedzibę w okolicach Poznania, skąd będzie zarządzana. Agravis Technik Polska będzie miała 4 oddziały w Polsce: w okolicach Poznania, kolejne punkt w okolicach Koszalina, Gdańska i na terenie województwa łódzkiego. To ważne rolnicze tereny, w których jest duży potencjał sprzedaży marki Fendt.

Agravis to jeden z największych dilerów marki Fendt w Niemczech. Firma sprzedaje za naszą zachodnią granicą maszyny Fendt na północy, wzdłuż naszej zachodniej granicy a także Brandenburgii, czyli na obszarach gdzie dominują wielkoobszarowe gospodarstwa. Agravis to duża firma, która zajmuje się zaopatrzeniem rolników w środki do produkcji rolnej, handlem zbożem oraz sprzedażą maszyn używanych.

Agravis Technik Polska to istniejący już w KRS podmiot gospodarczy i ma już przygotowaną strategię rozwoju w Polsce. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, rozmowy z firmą Agravis trwały już od kilku miesięcy, teraz informacja jest potwierdzona.

Informacja o współpracy w Polsce z nowym dilerem Agravis Technik Polska została podana podczas Fendt Feldtage w Wadenbrunn. Więcej szczegółów przekażemy Wam już wkrótce.

dk


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)