Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Agrotechnnika – nowy dealer Deutz-Fahr

Obrazek

Z początkiem lipca Deutz-Fahr włączył do swojej sieci dealerskiej nowego, autoryzowanego przedstawiciela – jest nim firma Agrotechnika.

Jan Józefowicz20 lipca 2022, 16:22
Nowy dealer specjalizuje się w dystrybucji maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych, części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. Oferta firmy Agrotechnika skierowana jest do gospodarstw rolnych i specjalistycznych przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni. Firma zapewnia kompleksowe wyposażenie gospodarstw we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności.

Trzy lokalizacje

Ciągniki rolnicze i kombajny zbożowe marki Deutz-Fahr uzupełnią ofertę firmy i pozwolą zaoferować klientom komplekswoą paletę maszyn. Siedziba główna mieści się w Ciciborze Dużym. Jest także oddział w Łukowie, a wkrótce oddany zostanie nowy punkt w Siemiatyczach.

– Korzystając z doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie - wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn – mówi Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika.


Sieć dealerska Deutz-Fahr

– Stabilna pozycja marki Deutz-Fahr w kraju oraz zaufanie klientów zbudowane na bazie sprawdzonych, solidnych produktów oraz profesjonalnej kadry doradców handlowych i serwisowych, potwierdzają potrzebę rozwoju autoryzowanej sieci dealerskiej – mówi Stanisław Gozdek, Dyrektor Handlowy SDF Polska. – Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów zwiększając dostępność maszyn poprzez uruchomienie nowego autoryzowanego przedstawiciela. Nowy dealer będzie operował na styku województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. 

Sieć dealerska marki Deutz-Fahr w Polsce to 22 firmy. Razem z oddziałami łącznie jest 49 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.
autor: jj
fot. arch. Agrotechnika


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)