Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Centrum dowodzenia John Deere

11.10.2017

Drukuj

Centrum dowodzenia John Deere

Artykuł dostępny

W czwartej generacji wyświetlacza CommandCenter warto zwrócić uwagę na możliwość obsługiwania różnych maszyn komunikujących się z ciągnikiem „językiem” ISOBUS. Ta opcja określana jest jako wirtualny terminal ISOBUS (VT). Istotną zaletą terminalu jest możliwość uzyskania pomocy na każdym etapie pracy – wystarczy kliknąć w ikonę (i) na pasku tytułu, a wtedy system wyświetli dodatkowe informacje na temat aktualnie wykonywanego zadania. Podstawową rolą terminalu jest jednak kontrola pracy ciągnika.

r e k l a m aAplikacja pozwala natychmiast odczytać takie parametry jak prędkość obrotowa silnika, temperatura płynu chłodzącego i prędkości jazdy. Traktorzysta może wybrać, które z parametrów ciągnika będą na bieżąco wyświetlenie na głównej stronie. W CommandCenter 4 generacji można dodawać różne ekrany pracy zależnie od preferencji rolnika. Przełączanie między stronami pracy nie sprawia problemu zwłaszcza użytkownikom smartfonów – wystarczy przesunąć palcem po ekranie lub za pomocą przycisków strzałek w górnej prawej części paska tytułowego.

Gdy korzystamy z pomocy różnych traktorzystów w systemie można zablokować pewne funkcje umożliwiające zmianę ustawień, np. systemu rolnictwa precyzyjnego (AMS), podnośnika, układu hydraulicznego, przekładni czy WOM.

Fot. firmowe

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: sytuacja przed żniwami się ustabilizowała

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii