Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Ciągnik do zadań specjalnych

Obrazek

Ciągniki rolnicze mają szereg zastosowań. Prócz rolnictwa traktory często wykorzystywane są w sektorze komunalnym. Przykładem tego jest Steyr.

Paweł Twardowski28 lipca 2016, 06:39

Austriacki producent ma w ofercie specjalną linię ciągników przeznaczonych do prac komunalnych. Traktory te wyróżniają się biało-pomarańczową barwą. Modele komunalne znajdziemy w pięciu seriach ciągników: Kompakt, Multi, Profi, CVT, a także w flagowych modelach Terrus CVT. 

Wszystkie modele ciągników marki Steyr dla sektora komunalnego posiadają uniwersalną dźwignię sterowania Multicontroller. Umożliwia ona kierowcy łatwą i wygodną obsługę ciągnika i podłączonych do niego narzędzi. 

Montaż osprzętu, jak np. pługa śnieżnego ułatwia fabrycznie dostarczany adapter zintegrowany z ramą. Interesujące jest rozwiązanie firmy, które niweluje wpływ ciężkich narzędzi pracujących z boku ciągnika, jak np. wysięgnikowa kosiarka bijakowa. Przy przedniej osi znajdują się dodatkowe siłowniki hydrauliczne, które odpowiadają za poziomowanie ciągnika.

Traktory Steyr w wersji komunalnej oferowane są w mocach od 58 do 300 KM. pt

 

Fot. firmowe1 z 1
Modele komunalne znajdziemy w pięciu seriach ciągników marki Steyr: Kompakt, Multi, Profi, CVT, a także w flagowych modelach Terrus CVT.

Modele komunalne znajdziemy w pięciu seriach ciągników marki Steyr: Kompakt, Multi, Profi, CVT, a także w flagowych modelach Terrus CVT.

Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)