Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Ciągnik zastępczy na czas naprawy traktora? Czemu nie!

Obrazek

Czy rolnik może liczyć na ciągnik zastępczy, tak jak jest to w przypadku użytkowników aut osobowych, którzy oddają samochód do serwisu na naprawę? Okazuje się, że tak.

Paweł Twardowski26 stycznia 2018, 06:00
Firma John Deere oferuje klientom program o nazwie PowerGard Protection Plus. W ramach akcji rolnicy, którzy kupują nowe ciągniki marki John Deere będą mogli skorzystać z dodatkowego pakietu wspomagającego rolnika w sytuacjach kryzysowych. Dołączając do programu PowerGard rolnik zyskuje pewność, że nawet w przypadku niespodziewanej awarii swojego ciągnika będzie mógł kontynuować pracę, ponieważ diler na czas naprawy podstawi zastępczy traktor.

Oczywiście, by skorzystać z takiej opcji trzeba najpierw spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest wyposażenie ciągnika w system JD Link pozwalający serwisantom na śledzenie parametrów pracy ciągnika. Jeśli ciągnik ulegnie awarii, której usunięcie będzie trwało więcej niż 48 h, diler dostarcza ciągnik podobnej mocy jaki jest użytkowany w gospodarstwie.

Maksymalny okres trwania programu PowerGard z uwzględnieniem fabrycznej, rocznej gwarancji wynosi 6 lat lub 6 tys. motogodzin. Akcja jest skierowana dla posiadaczy ciągników John Deere o mocy powyżej 145 KM. Programem mogą być objęte traktory z serii 6R (tylko modele 6-cylindrowe), 7R i 8R. pt
Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)