Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Ciągnik zderzył się z osobówką i wpadł do rowu

Obrazek

Wczoraj chwilę przed godziną 14:00 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz ciągnika. Zdarzenie miało miejsce na trasie Pniewy-Szamotuły koło Poznania.

Aleksandra Galus16 sierpnia 2017, 17:47
Dokładnie o godzinie 13:57 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach otrzymał zgłoszenie, że na trasie pod Szamotułami doszło do zderzenia ciągnika z dwoma przyczepami oraz auta osobowego marki Skoda.

Auto w wyniku kolizji uległo tzw. dachowaniu, natomiast ciągnik stoczył się i przewrócił do rowu.

W akcji ratowniczej brały udział trzy zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach, wóz bojowy OSP Brodziszewo, a także Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

Kierującym oboma pojazdami na szczęście nic się nie stało i zanim na miejsce przyjechała Policja, sami opuścili pojazdy. Jednak jedna z osób trafiła do szpitala na badania.

Przyczyny zaistnienia wypadku są badane przez Policję.   ag

fot. st. str. Dariusz Marciniak


Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)