Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Czerwone felgi zamiast szarych

Obrazek

Zetor nawiązuje do tradycji, zmieniając felgi w swoich traktorach.

Jan Józefowicz26 października 2015, 06:00

Handel nie lubi monotonii, więc Zetor postanowił zmienić kolor felg w swoich ciągnikach na czerwony. Sprytnie nawiązano do dawnego Crystala, który jako pierwszy z logo firmy miał czerwone koła. Ten powrót do tradycji dało się zauważyć podczas prezentacji nowych, mocnych traktorów Crystal. Pierwszy raz zaprezentowano je w czerwcu br., a na rynek mają trafić w tym kwartale. 

Czerwona barwa ma też znaczenie emocjonalne. Zetor tak to opisuje: czerwony kolor wywołuje u ludzi pasję i niezłomność. W przypadku traktorów Zetor czerwone koła symbolizują pragnienie wytrwałej i niezłomnej pracy w każdych warunkach. Dodatkowo czerwień jest ponadczasowa, niemal we wszystkich epokach była uważana za nowoczesny i wyjątkowy kolor – tak widzi to brneńska fabryka. 

Tym samym firma wysoko postawiła poprzeczkę swoim produktom. To dobrze dla klientów, którzy chcą, aby ich traktor był niezłomny podczas pracy w każdych warunkach. Trudno też mieć wątpliwości, że czerwony będzie lepszy niż szary, który jest właściwie nijaki. Co Państwo o tym sądzicie? opr. jj

 

Fot firmowe1 z 1
Zetory, jak ta Proxima, będą teraz miały felgi w kolorze czerwonym.

Zetory, jak ta Proxima, będą teraz miały felgi w kolorze czerwonym.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)