Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Deutz-Fahr poszerza gamę Wojowników

Obrazek

Marka Deutz-Fahr poszerza gamę modeli oferowanych w limitowanej wersji wyposażenia Warrior.

Paweł Twardowski11 maja 2020, 08:04

W pierwszym etapie specjalna wersja dostępna była w modelu Deutz-Fahr Agrotron 6215TTV Warrior. Teraz w tej wersji wyposażenia dostępne są wszystkie modele 6-cylindrowe serii 6, wyposażone w dowolny układ przeniesienia napędu (Powershift – RCshift – TTV).

Cecha charakterystyczną limitowanej serii Warrior jest m.in. czarna barwa nadwozia, chromowana osłona wydechu, ksenonowa lampa ostrzegawcza (kogut) czy specjalna mata podłogowa.

Gama modeli 6-cylindorwych obejmuje ciągniki, które oferują moc od 156 do 212 KM. Jednostki napędowe Agrotronów napędzają jednostki napędowe spełniające normy emisji spalin Stage V.

Seria 6 w wersji z napędem Powershift i RCshift została wyposażona w przekładnię ZF TPT. Jest to skrzynia z 5 biegami oraz 6 półbiegami Powershift zmienianymi pod obciążeniem, która 30 biegów w przód oraz 15 w tył. Z opcjonalnym reduktorem traktorzysta ma do dyspozycji 54 przełożenia w przód i 27 w tył. W modelach Powershift operator zmienia biegi dźwignią a półbiegi przyciskami. W Rcshifcie przełożenia zmieniane są za pomocą joysticka. RCshift oferuje także tryb półautomatyczny oraz dwa tryby automatyczne zmiany przełożeń.

Modele Agrotron 6155-6215 TTV Warrior wyposażono w bezstopniową skrzynię biegów ZF Eccom lub S-Matic.

Układ hydrauliczny ciągników serii 6 Warrior standardowo zasilany jest pompą o wydatku 84 l/min. W opcji mamy do wyboru pompę LS o wydajności 120 l/min lub 160 l/min. Podnośnik w największych reprezentantach serii pozwala na uniesienie maszyn o masie aż 10 ton.


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy