Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Irańska perspektywa Ursusa

24.02.2017

Drukuj

Irańska perspektywa Ursusa

Artykuł dostępny

Umowa o współpracy polskiego producenta traktorów Ursus z przedsiębiorstwem Iran Tractor Manufacturing Co reprezentującym rynki Bliskiego Wschodu dotyczy wzajemnego wykorzystania komponentów i silników (wspólnej produkcji) ciągników o małej i średniej mocy tj. w przedziale 47-150 KM. Traktory te przeznaczone są na rynki, na których obie spółki obecnie funkcjonują. Rozpoczęta współpraca może zaowocować także nowymi wspólnymi projektami, np. w zakresie wprowadzenia na rynek irański maszyn rolniczych i autobusów miejskich oferowanych przez Ursusa. Ma to stanowić będzie punkt wyjścia do ekspansji na rynkach Bliskiego Wschodu.

r e k l a m a– Iran to perspektywiczny rynek, gdzie rocznie sprzedaje się ok. 40 tys. ciągników, co plasuje go wśród największych na świecie, zaraz po Indiach i Pakistanie. Umowa stanowi dla nas punkt wyjścia do ekspansji na Bliskim Wschodzie – przyznaje Karol Zarajczyk, szef Ursusa. 

ITMCO jest uznanym producentem i eksporterem ciągników, maszyn specjalnych, pojazdów ciężarowych, silników i komponentów do maszyn rolniczych. Warto podkreślić, że od 2016 roku spółka Ursus współpracuje z MOTORSAZAN, spółką zależną od ITMCO, w zakresie dostawy podzespołów do montażu ciągników.

 

oprac. beb

Przeczytaj więcej w wersji premium

article icon

Co wysiać po wymokniętych oziminach?

Zamów wersję premium

Galeria zdjęć

Ursus podpisał porozumienie o współpracy przemysłowo-handlowej z ITMCO.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii