Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Izydory 2021: Nominacja dla Claas Polska w kategorii "Ciągniki rolnicze"

Gośćmi tegorocznej gali Izydory byli także przedstawiciele firmy Claas, nominowanej w kategorii ciągniki. Ale Claas to nie tylko ciągniki, to także maszyny zielonkowe i kombajny.

17 listopada 2021, 09:54

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami prezentacji nowego kombajnu Trion. Ten model to maszyna uniwersalna, w której mogą się odnaleźć i rolnicy pragnący zaawansowanej technologii, i tej prostszej. O tym czy da się to pogodzić z JAkubem Tafelskim z firmy Claas polska rozmawia redaktor Jan Beba. 

- Jeżeli chodzi o nasz najnowszy produkt, czyli o kombajn Claas Trion, mówimy, że jest on stworzony dla ciebie, stworzony dla klienta. Jest to pierwsza maszyna Claas, możemy tak śmiało powiedzieć, o tak ogromnym spektrum możliwości dostosowania do użytkownika. Chodzi tutaj o to, że nie ograniczamy użytkowników jakimikolwiek obwarowaniami w kwestii wyposażenia dodatkowego. Jeżeli ktoś chce lub potrzebuje mieć w małej maszynie system gąsienicowy - jak najbardziej, nie ma problemu. Jeżeli ktoś chce w mniejszej maszynie, co dotychczas było zarezerwowane dla maszyn dużych, rozkładany duży zbiornik na ziarno – nie ma najmniejszego problemu. Sercem naszych maszyn są systemy omłotowe, które w tym wypadku dają ogromne spektrum możliwości. Mamy od mniejszych maszyn, ze standardowym systemem, opartym o wytrząsacze i bęben APS Synflow Hybrid, po maszyny hybrydowe aż z dwoma rotorami separującymi, także pokazujemy to, o czym mówimy: że ta maszyna potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań klienta - mówi Jakub Tafelski.

Obejrzyj całą rozmowę!Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)