Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Majówka z dilerami Deutz-Fahr

16.05.2017

Drukuj

Majówka z dilerami Deutz-Fahr

Artykuł dostępny

Ciepła słoneczna pogoda towarzysząca Dniom Otwartym Dilera Deutz-Fahr sprawiała, że do siedziby firmy Agromarket w Jaryszkach przybyło wielu rolników. A na gości czekała moc atrakcji. Na placu prezentowana była niemal cała paleta ciągników Deutz-Fahr serii 5 i 6. Prócz tego można było bliżej przyjrzeć się kombajnom zbożowym oraz prasom zwijającym. Handlowcy podczas trwania imprezy chętnie dzielili się wiedzą na temat rozwiązań technicznych zastosowanych w najnowszych modelach Deutz-Fahr.

r e k l a m aKażdy zainteresowany zakupem ciągnika lub kombajnu mógł tego dnia skorzystać ze specjalnych rabatów. Dla posiadaczy starszych modeli Deutz-Fahr przygotowano upusty cenowe na wybrane akcje serwisowe. Najbardziej zainteresowani mogli zobaczyć jak wygląda zaplecze serwisowe i magazyn części zamiennych.

To jednak nie koniec atrakcji jakie czekały odwiedzających siedzibę firmy Agromarket. Dla tych którzy chcieli się wykazać sprawnością podczas jazdy ciągnikiem przygotowano tor sprawnościowy, który trzeba było jak najszybciej pokonać nie gubiąc przy tym ulokowanej na masce piłeczki. Nie zapomniano także o najmłodszych milusińskich, na których czekały liczne zabawy. Po prezentacji oferty przyszedł czas na luźne rozmowy przy poczęstunku i kawie.  pt

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Dni Otwarte Dilera Deutz-Fahr w Jaryszkach.
Dni Otwarte Dilera Deutz-Fahr w Jaryszkach.
Dni Otwarte Dilera Deutz-Fahr w Jaryszkach.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii