Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

NBOR: Jak dobrze znasz swój traktor?

01.11.2018

Drukuj

NBOR: Jak dobrze znasz swój traktor?

Artykuł dostępny

Jeżeli Twój traktor został już oceniony w pierwszej lub drugiej edycji badania NBOR – nic straconego! Z pewnością od tego czasu dowiedziałeś się o nim więcej: jakie są jego mocne i słabe strony, dlatego zapraszamy aby bogatszym o doświadczenia z ostatniego sezonu ponownie ocenić swoje traktory. Zachęć też sąsiada, kolegę. Czekamy na każdą ocenę, bo im więcej ocenionych traktorów w danej kategorii, tym ocena jest pełniejsza.

r e k l a m aPodziel się swoim doświadczeniem i pomóż innym rolnikom trafnie wybrać ciągnik! To możliwe dzięki nowej platformie internetowej: Niezależne Badanie Opinii Rolników, czyli NBOR. Wystarczy kilka kliknięć, aby szczegółowo ocenić traktory, pracujące w Twoim gospodarstwie.  

Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy przyjrzeć się posiadanym traktorom, wejść na stronę www.nbor.pl i rzetelnie wypełnić ankietę. 
KLIKNIJ TUTAJ  

Polecany artykuł

Strip-till w ofercie Ursusa

W trzeciej edycji badania NBOR prowadzonego przez ekspertów z Instytutu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wspólnie z naszą redakcją nie zmieniliśmy kryteriów oceny. 51 kryteriów pogrupowaliśmy od własności funkcjonalnych, przez awaryjność, po wygodę i bezpieczeństwo pracy w danym ciągniku. Twoje odczucia i oceny pozwolą na opracowanie zbiorcze w postaci rankingu różnych marek ciągników.  Po latach użytkowania rolnicy znają swoje traktory na wylot. Każdy obok plusów ma też minusy, o których być może nie wszyscy wiedzą. Dlatego nowa platforma internetowa NBOR pozwoli w prosty sposób wyrazić swoją opinię na temat funkcjonalności i jakości ciągników. Uzyskane oceny pozwolą stworzyć ranking zalet i wad różnych modeli – od nowych po starsze. Z tej wiedzy będą mogli skorzystać koledzy po fachu. Każdy z uczestników badania, może otrzymać od nas zestaw upominków z logo „top agrar Polska”. Warunkiem jest podanie danych teleadresowych, co umożliwi nam wysyłkę gadżetów.
Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy wejść na www.nbor.pl w kilku krokach wyrazić opinię na temat danego traktora. Czekamy na opinie!

Obecnie zbieramy oceny:
- ciągników (III edycja), 
- kosiarek (II edycja) 
- ładowarek teleskopowych (I edycja)
- kombajnów zbożowych (I edycja).Chcesz wiedzieć jak wypadły wyniki ostatniego rankingu? KLIKNIJ TUTAJ


Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii