Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

New Holland zakończył współpracę z dilerem Moto-Agromax

Obrazek

New Holland poinformował, że firma Moto-Agromax z siedzibą w Kostomłotach I, zakończył współpracę i końcem kwietnia przestała być oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem/dealerem marki New Holland.

Jan Beba8 maja 2020, 10:00

Świętokrzyska firma Moto-Agromax funkcjonuje na rynku już od 1990 roku, a przez ostanie lata za sprawą współpracy z marką New Holland była lokalnym liderem na rynku sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych. W szerokiej ofercie oprócz ciągników, kombajnów i maszyn New Holland znalazły się również maszyny polskich i zagranicznych marek, jak: Unia, Wielton, Samasz, Metal-Fach, Metaltech, Mandam, Meprozet, Pomot, Akpil, Ursus, Expom, Hydramet, Kuhn czy Stoll. Dodajmy, że siedziba firmy jest w Kostomłotach Pierwszych.

Koncern New Holland informuje, że od początku maja terytorium obsługiwane dotychczas przez firmę Moto-Agromax przejęli obecni dealerzy marki tj.  firmy Wialan, Agros-Wrońscy oraz Agroskład. Po tej zmianie polska sieć sprzedaży liczy 14 dealerów, posiadających łącznie 46 punktów sprzedaży i 43 punkty serwisowe.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)