Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Nietypowy „traktor pulling” w Jastrzygowicach

Obrazek

Każdy pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu przez rolników jest dobry (żeby nie rzec – odjazdowy). Dowiedli tego mieszkańcy Jastrzygowic i okolic. Kilka dni temu zorganizowali swoją własną wersję „traktor pullingu”.

Aleksandra Galus4 września 2017, 15:44
Prawdziwe zawody typu tractor pulling chyba każdy kojarzy. Niektórym fanom takiej „ciężkiej” rozrywki było jednak jej za mało i postanowili zorganizować takie zawody samodzielnie.

Cała impreza została zorganizowana jako część uroczystości związanych z końcem wakacji. Organizatorzy – mieszkańcy Jastrzygowic – zawody podzielili nawet na kategorie: wyścigi dla Ursusa C-330 (czyli tak tzw. „trzydziestek”), a także dla Ursusa C-360 (czyli tzw. „sześciedziesiątek”).

W sumie w zawodach wzięło osiemnastu dzielnych zawodników, którzy do tego wydarzenia przygotowywali się już od dawna. Nie zabrakło emocjonujących chwil takich, że aż traktor… dęba stawał.    ag,fot.: kadr z filmu, film:
You Tube - film wstawiony przez Portal ool24.plPicture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)