Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Nowa siedziba Zetor Polska

Obrazek

Zetor Polska obchodzi 70-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu otwarto nową siedzibę firmy w Kaliszu. 

Jan Beba12 września 2016, 06:00

Miejsce do prezentacji ciągników wraz z możliwością ich testowania w trakcie pracy, magazyn z częściami zamiennymi, przestrzeń wystawiennicza, na której klienci mogą się zapoznać z historią marki, zaplecze serwisowe, magazyn ciągników – to wszystko znajduje się na 3–hektarowym terenie nowej siedziby Zetor Polska. Nowa siedziba dzięki dużej powierzchni daje dwukrotnie większą przestrzeń użytkową niż pierwotna. Do dyspozycji jest również tor zewnętrzny i miejsce do testowania poszczególnych urządzeń. W części biurowej dostępne są sale konferencyjne albo sale do spotkań. Na powierzchni obiektu odwiedzić możemy sklep z częściami zamiennymi, gadżetami reklamowymi z oferty firmy Zetor. Większa przestrzeń umożliwia ponadto prowadzenie szkoleń, prezentacji, a nawet do wizyt szkolnych wycieczek i osób zainteresowanych poznaniem marki Zetor.

Pracę na budową nowej siedziby ruszyły jesienią ubiegłego roku i zostały ukończone w czerwcu bieżącego roku. Koszt budowy przekroczył 60 mln CZK czyli 9,6 mln zł. 

Historii marki Zetor w Polsce od samego początku łączy się z Kaliszem. Nowa siedziba mieści się w pobliżu głównych dróg które prowadzą do Poznania i Wrocławia, a także blisko planowanej obwodnicy miasta. Dzięki takiej dogodnej lokalizacji zarówno klienci jak i partnerzy będą mogli szybciej dotrzeć do placówki firmy. asz

Fot. firmowe1 z 1
W tym roku Zetor obchodzi 70-lecie swojej działalności.

W tym roku Zetor obchodzi 70-lecie swojej działalności.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)