Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Nowe ciągniki od New Hollanda

Firma New Holland rozszerza paletę oferowanego sprzętu o ciągniki niewielkiej mocy. Modele T4S to nowość producenta w segmencie do 80 KM. 

Paweł Twardowski21 lutego 2018, 14:51

Gama T4S obejmuje trzy modele o mocy znamionowej 55, 65 i 75 KM. Ciągniki napędzane są 3-cylindrowymi silnikami. Jeśli chodzi o skrzynię biegów, to w standardzie oferowana jest przekładnia o 8 biegach w przód i tył. 

W opcji dostępna jest przekładnia 12 na 12 z elektrohydraulicznym rewersem, co ułatwia pracę z ładowaczem czołowym. W opcji dostępne są biegi pełzające. Wówczas minimalna prędkość jazdy wynosi zaledwie 0,108 km/h. Przekładnia z super reduktorem polecana jest dla gospodarstw warzywniczych i ogrodniczych.

Udźwig tylnego podnośnika z dwoma zewnętrznymi siłownikami wynosi 3 tony. Układ hydrauliczny można wyposażyć w maksymalnie trzy zawory hydrauliki zewnętrznej. Pompa zasilająca ma wydatek przepływu 48 l/min. 

We wszystkich modelach T4S są dostępne dwie prędkości WOM 540 i 540E. Opcjonalnie można doposażyć ciągnik w zależną prędkość WOM.

Kabina ciągnika T4S jest przestronna i ergonomiczna. Dzięki 4-słupkowej konstrukcji widoczność we wszystkich kierunkach jest dobra, a okno dachowe pozwala na obserwowanie wysięgnika ładowacza czołowego.

Zobacz jak wypadł New Holland w naszym ostatnim teście ciągników o mocy od 80 do 95 KM!


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy