Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Nowi dealerzy marki McCormick

Obrazek

W ostatnim czasie swoja aktywność na polskim rynku zwiększył należący do rodziny Morra włoski koncern Argo Tractors, w którego ofercie są ciągniki takich marek jak Landini i McCormick.

Jan Beba11 stycznia 2022, 12:10
Jak informuję Argo Tractors od września 2021 roku autoryzowanym przedstawicielem marki McCormick na terenie województwa warmińsko-mazurskiego została firma Agro-Szczuka, której właścicielem jest Mariusz Szczuka. Firma ma 14-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze posprzedażowej maszyn rolniczych, budowlanych i komunalnych.

Z kolei od stycznia 2022 r. autoryzowanym dealerem włoskiej marki na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego oraz lubelszczyzny została firma Rol-Mech. Jest to wprowadzenie nowej marki ciągników przez dealera po zakończeniu wieloletniej współpracy z marką John Deere. Nowym przedstawicielem marki McCormick została również firma Agrotim. Firma prowadzi teraz dealerstwo na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego. Spółka ma ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych.

Jako autoryzowani dealerzy McCromick  firmy, Agro-Szczuka, Rol-Mech oraz Agrotim, oferują pełną obsługę klientom w zakresie sprzedaży maszyn, części zamiennych i serwisu w siedzibach w oddziałach swoich firm w Ełku, Radymnie, Szczucinie, Lubaczowie, Gorlicach, Miączynie, Łagiewnikach oraz Wrocławiu. W ofercie producenta znajduję się szeroka gama produktów, od małych ciągników sadowniczych po ponad 300 konne 6 cylindrowe ciągniki rolnicze.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)