Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Pełna moc z pistoletu Easy!Force

17.04.2017

Drukuj

Pełna moc z pistoletu Easy!Force

Artykuł dostępny

Chociaż podstawowa zasada działania sprzętu wysokociśnieniowego zawsze jest taka sama, to podczas pracy można zauważyć wyraźne różnice między modelami. Firma Kärcher dokonała przeglądu swoich urządzeń wysokociśnieniowych dla profesjonalistów w zakresie ergonomii. W nowym pistolecie Easy!Force spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu. Wpłynęło to na zwiększenie wygody w operowaniu wysokim ciśnieniem. Teraz wystarczy nacisk nasadą dłoni.
Nowa konstrukcja ułatwia też zatrzymanie natrysku wody. Wystarczy rozluźnić dłoń, aby spust odskoczył do pozycji spoczynkowej. Przy każdej przerwie w pracy blokada bezpieczeństwa włącza się automatycznie, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu,.
W wersji Easy!Force pistolet ma zawór ze stali szlachetnej, a w Advanced zawór ceramiczny, co 4-krotnie zwiększa jego trwałość i wpływa na szczelność połączenia.
Producent zmienił też złącza pistoletu. Teraz wystarczy jeden obrót o 360 stopni, aby podłączyć wąż lub lancę. Dzięki gwintom o nazwie Easy!Lock uzyskano takie same zalety jakie daje szybkozłączka i połączenie gwintowane. Jak wskazuje producent, w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych system zmniejsza czas podłączania i rozłączania nawet do pięciu razy, zachowując przy tym trwałość i wytrzymałość.
Dzięki specjalnym adapterom nowy pistolet można łączyć ze starszymi modelami urządzeń. Pistolet Easy!Force jest w standardowym wyposażeniu nowych, profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych HD/HDS.
oprac. jj

r e k l a m aFot. firmowe

Przeczytaj więcej w wersji premium

article icon

Rynek zbóż: ceny raczej z trendem spadkowym

Zamów wersję premium

Galeria zdjęć

Easy!Force pistolet z zaworem ze stali szlachetnej, a w Advanced ceramiczny.
Easy!Force pistolet z zaworem ze stali szlachetnej, a w Advanced ceramiczny.
Easy!Force pistolet z zaworem ze stali szlachetnej, a w Advanced ceramiczny.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii