Reklama zniknie za 11 sekund

Razem na Wschodzie

Obrazek

John Deere podjął współpracę partnerską z firmą Väderstad w Rosji i na Ukrainie.

Jan Józefowicz30 lipca 2017, 20:17
Zgodnie z podpisaną umową sprzedaż produktów Väderstad odbywać się będzie przez kanały sprzedażowe John Deere na obu rynkach. W Rosji i na Ukrainie John Deere jest liderem w sprzedaży sprzętu do siewu i uprawy roli.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić portfolio produktów obie firmy postanowiły dostarczać siewniki pneumatyczne i maszyny uprawowe przez sieć sprzedaży dealerów John Deere. Wszystkie produkty będą nadal sprzedawane ze znakiem handlowym Väderstad. Sprzęt ten wzbogaci dotychczasową ofertę maszyn John Deere, kierowaną do klientów zajmujących się produkcją kukurydzy i zbóż. Dzięki temu porozumieniu Väderstad zwiększy swoją ekspansję na rynku rosyjskim i ukraińskim.

Obie firmy zamierzają współpracować ze sobą w zakresie marketingu, serwisu, szkoleń i rozwiązań dotyczących finansowania.

Celem współpracy jest to, aby sprzęt marki Väderstad płynnie łączył się z ciągnikami John Deere i aplikacją MyJohnDeere. Chodzi również o współdziałanie w zakresie nowoczesnych technologii z siewem precyzyjnym włącznie.
oprac. jj

Fot. firmowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)