Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

SDF zwiększa produkcję w Indiach

Obrazek

Grupa SDF rozpoczęła projekt modernizacji indyjskiej fabryki ciągników w Ranipet. Modernizacja pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnej SDF w Indiach i tym samym zaspokoi rosnące potrzeby, zarówno rynku wewnętrznego, jak i światowego.

Jan Beba8 stycznia 2020, 11:40

Prace modernizacyjne zakładu, które rozpoczną się jeszcze w styczniu 2020 roku, obejmą zwiększenie powierzchni logistycznej i przeprojektowanie linii montażowej przekładni oraz lakierni. Jak zaznacza producent, linie produkcji mają wykorzystywać najlepsze technologie produkcyjne dostępne na rynku w celu zapewnienia najwyższej jakości. Modernizacja zakładu w Ranipet jest częścią wieloletniej obecności SDF w Indiach, a dokładnie od 1996 r., w szczególności w dystrykcie Ćennaj, głównym obszarze przemysłowym kraju dla sektora motoryzacyjnego i produkcji pojazdów rolniczych.

Całkowita powierzchnia zakładu wynosi 127 000 m2, a nowe konstrukcje pozwolą na zwiększenie powierzchni zadaszonej z 26 000 m2 do 34 000 m2. Po zakończeniu prac cały rozkład fabryki zostanie zmodyfikowany tak, aby spełniał nowe wymagania, a zdolność produkcyjna SDF w Indiach przekroczy w ten sposób 20 000 jednostek rocznie. Projekt, który będzie realizowany przy zachowaniu ciągłości produkcji obecnego zakładu, jest rozplanowany na 3 lata, a jego całkowita inwestycja wyniesie około 7 mln euro.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy