Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Na brudną kabinę w ciągniku jest sposób!

29.05.2018

Drukuj

Na brudną kabinę w ciągniku jest sposób!

Artykuł dostępny

Choć nie wiem jakbyśmy się starali, to po całym sezonie w polu kabina ciągnika z pewnością nadaje się do gruntownego sprzątania. Warto okresowo zadbać o miejsce pracy ponieważ przesiadywanie w dużym zapyleniu nie służy naszym drogom oddechowym. Dodatkowo czysta kabina dobrze świadczy o właścicielu.

r e k l a m aOczywiście każdy z nas lubi porządek, ale nie każdy przepada za sprzątaniem. Dlatego warto mieć na uwadze klika podstawowych zasad, które pozwolą cieszyć się porządkiem przez dłuższy czas.

Pamiętajmy, by nie pracować z uchylonymi oknami czy oknem dachowym. Choć wydawać się może, że się nie kurzy, to zapewniam, że po całym dniu na elementach kabiny będzie duża warstwa pyłu.

Polecany artykuł

Nowy traktor i przyczepy z BiałorusiCo zatem zrobić by szybko przywrócić blask kabinie ciągnikowej? My mamy na to kilka ciekawych patentów, o czym przeczytacie Państwo w czerwcowym numerze "top agrar Polska" na stronie 150.

Polecam także nasz film podpowiadający jak szybko uporać się z brudną kabiną.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Ile jeszcze można wytrzymać?

Czytaj

Watch the video

Czyszczenie kabiny i szyb w ciągniku.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii