Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Traktor Zoomlion – ta cena Cię zaskoczy

12.05.2017

Drukuj

Traktor Zoomlion – ta cena Cię zaskoczy

Artykuł dostępny

Już od 56 tys. zł netto można nabyć nowy ciągnik marki Zoomlion, model RK 504. Traktor wyposażony jest w 4-cylindrowy wolnossący silnik spełniający normy emisji spalin Stage III a. Maksymalna moc generowana przez jednostkę napędową wynosi 50 KM i jest osiągana przy 2400 obr./min. Moment obrotowy równy 186 Nm osiągany jest przy 1700 obr./min. 

r e k l a m aCzy ten traktor może zastąpić sześćdziesiątkę?

Układ przeniesienia napędu stanowi mechaniczna przekładnia wyposażona w 4 biegi główne i 3-stopniowy reduktor. Zmiany kierunku jazdy dokonuje się za pomocą mechanicznego rewersu, dzięki czemu traktorzysta ma do dyspozycji po 12 przełożeń w obu kierunkach. Zoomlion RK 504 oferuje WOM o dwóch prędkościach – 540 i 100 obr./min. Podnośnik drugiej kategorii sterowany jest mechanicznie i dysponuje udźwigiem 1,5 tony, co na tak niewielki ciągnik jest dobrym wynikiem. Hydraulika ciągnika zasilana jest pompą zębatą o wydatku 28 l/min. Maksymalne ciśnienie panujące w układzie wynosi 170 bar. Olej kierowany jest do dwóch par hydrauliki zewnętrznej. 

Polecany artykuł

Platforma Annaburger pomaga w transporcie 

W standardzie znajdziemy także układ pneumatyczny do sterowania hamulcami przyczep z rozłączanym kompresorem. Traktor wyposażony jest w ogrzewaną i przestronną kabinę. W opcji oferowana jest klimatyzacja. Zbiornik paliwa mieści 58 litrów, a masa sprzętu gotowego do pracy wynosi ok. 2,5 tony. Na ciągnik udzielana jest roczna gwarancja z limitem 1000 mth.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Galeria zdjęć

Już od 56 tys. zł netto można nabyć nowy ciągnik marki Zoomlion.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii