Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Tureckie ciągniki w natarciu

03.11.2018

Drukuj

Tureckie ciągniki w natarciu

Artykuł dostępny

Turecki producent oferuje szeroką paletę ciągników. W gamie produktów znajdziemy traktory do różnych zastosowań, takich jak rolnictwo, sadownictwo, czy winiarnie. 
Na polskim rynku oferowane są model o mocy od 60 do 113 KM.

r e k l a m aNajcięższa seria ciągników z oznaczeniem T to 5 modeli o mocy od 75 do 113 KM. Pod maską pracują silniki marki Perkins, które spełniają normy emisji spalin Stage IIIB.
W 3 największych przedstawicielach serii T jednostka napędowa współpracuje z układem przeniesienia napędu, który oferuje 24 przełożenia w obu kierunkach. Dwa mniejsze modele mają skrzynie biegów o 12 przełożeniach w przód i tył. Za zmianę kierunku jazdy odpowiada elektrohydrauliczny rewers, którego dźwignia znajduje się z lewej strony kierownicy. Modele T mają niezależny WOM, który oferuje 3 prędkości – 540, 540 E i 1000 obr./min. 

Hydraulika tureckich ciągników zasilana jest zębata pompą o maksymalnym wydatku 56 l/min. Olej standardowo kierowany jest do 2 par złączy. Podnośnik hydrauliczny w najmniejszych modelach jest sterowany mechanicznie, a największe ciągniki serii T mają elektroniczną kontrolę podnośnika. Udźwig w przypadku flagowego modelu serii T wynosi 4,5 tony.

Polecany artykuł

ARiMR uruchomiła specjalne punkty informacyjne

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii