Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Ursus chce wysłać więcej traktorów do Etiopii

Obrazek

Polski Ursus podbija rynek ciągników rolniczych w Etiopii. Do końca I kwartału 2015 roku firma zrealizuje pierwszą część kontraktu za 100 mln dolarów, który dotyczył wyprodukowania i dostarczenia do Afryki 3,5 tys. traktorów.

Bartłomiej Czekała5 lutego 2015, 10:09

Druga część kontraktu, która ma zostać zrealizowana do końca 2015 roku, dotyczy dostarczenia kolejnych 1,5 tys. maszyn za kwotę 50 mln dolarów. Władze Ursusa liczą, że na tym ich współpraca z etiopskimi partnerami się nie zakończy i wkrótce pojawią się nowe zamówienia z Czarnego Lądu.

– Nie chcemy, żeby nasza oferta ograniczała się do czystej sprzedaży produktów Ursusa, staramy się rozmawiać o długoletniej współpracy przemysłowej, czyli uruchamiać montaż, przeprowadzać szkolenia w Polsce i u naszych afrykańskich partnerów – mówi Wojciech Zachorowski, członek zarządu Ursusa.

Zachorowski zapewnia, że Ursus nie tylko dostarcza traktory, ale także gwarantuje pomoc w serwisie i zapewnia odpowiednią liczbę części zamiennych wystarczających na standardową obsługę swoich maszyn w terminie.

Ekspansja eksportowa Ursusa nie dotyczy tylko Afryki. Firma intensywnie poszukuje rynków zbytu dla swoich traktorów także na Bliskim i Dalekim Wschodzie. oraz w Ameryce Łacińskiej. bcz

Fot. Twardowski1 z 1
Do końca 2015 roku Ursusu wyeksportuje do Etiopii 5 tys. ciągników.

Do końca 2015 roku Ursusu wyeksportuje do Etiopii 5 tys. ciągników.

Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)