Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Ursus wkracza do Namibii

17.03.2017

Drukuj

Ursus wkracza do Namibii

Artykuł dostępny

Umowa zakłada podjęcie długoterminowej współpracy w zakresie produkcji i montażu ciągników, maszyn rolniczych i ich oprzyrządowania, a także autobusów i pojazdów specjalnych. To ugruntowanie pozycji polskiego producenta traktorów jako partnera dla afrykańskich przedsiębiorców. Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus S.A., wskazał też, że polska marka może z sukcesem konkurować na rynkach międzynarodowych.
Ursus i Dobre Holdings zamierzają wspólnie prowadzić działania mające na celu rozwój, produkcję podzespołów, sprzedaż, dystrybucję, serwis i marketing wyrobów polskiej firmy na rynku Republiki Namibii i innych rynkach afrykańskich.

r e k l a m aSpółka Ursus od 2013 r. działa w Etiopii, gdzie jest postrzegany jako rzetelny partner biznesowy. To pozwala firmie uczestniczyć w pozytywnych zmianach zachodzących w Afryce i wspierać tamtejsze rynki w rozwoju. 
Ursus należy do czołówki polskich eksporterów w Afryce, gdzie zawarł kontrakty na kwotę ok. 140 mln USD. Główne afrykańskie rynki, na których dziś działa polska spółka to Etiopia i Tanzania.
oprac. jj

Fot. Twardowski

Zobacz film

Agrotech Kielce

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Nowe traktory z logo Ursusa

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii