Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Wiemy kto pojedzie na Agritechnikę

Obrazek

Pierwszego dnia wystawy Agro Show w Bednarach ogłosiliśmy wyniki konkursu, w którym nagrodą jest kilkudniowy wyjazd z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu na listopadowe targi w Hanowerze.

Jan Beba22 września 2017, 15:05
W ramach ekspedycji organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wyłonieni w konkursie top fanklubowicze udadzą się na wystawę Agritechnica. Największa wystawa rolnicza w Europie nie będzie jednak jedynym punktem wyprawy. Razem z grupą studentów młodzież zwiedzi stację badawczą ciągników i maszyn rolniczych DLG w Gross-Umstadt, a także  fabrykę maszyn rolniczych.

Trzech uczestników sześciodniowej wycieczki (w terminie od 13 do 18 listopada br.) wyłonionych w konkursie to:
  1. Kacper Kąkol,
  2. Jakub Tafelski,
  3. Wojciech Zdrodowski.

Gratulujemy!

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie trzeba było odpowiedzieć na pytanie: dlaczego warto studiować inżynierię rolniczą w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)