Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Wspólny silnik John Deere i Deutz AG

Obrazek

Dwa światowe koncerny, słynące z produkcji silników, zdecydowały się podążać wspólną drogą. Deutz AG i John Deere Power Systems ogłosiły współpracę w zakresie rozwoju konstrukcji silników do 180 KM.

Jan Beba15 grudnia 2020, 20:12

John Deere Power Systems i Deuzt będą wspólnie opracowywać projekty jednostek napędowych o mocy do 180 KM. Dzięki tej współpracy obie firmy mogą poszerzyć swoją bazę, a zakres wspólnego rozwoju obejmuje projekt silnika, z którego każda firma na etapie końcowym dostosuje swój produkt do specyficznych potrzeb klientów za pomocą oprogramowania silnika i elementów sterujących.

John Deere i Deutz na bazie swoich wieloletnich światowych doświadczeń i możliwości chcą poszerzyć ofertę, co przełożyć się ma na wzrost wartości rynkowej i klienta. Produkcja i dystrybucja silników będzie wykonywana niezależnie przez firmy John Deere i Deutz. Nowy silnik w segmencie ciągników rolniczych dostępny będzie tylko w maszynach John Deere.

John Deere informuje, że na potrzeby rynku rolniczego produkuje silniki o mocy od 22 do 670 KM w modelu 9RX. podobnie oferta kształtuje się w firmie Deutz AG, która produkuje jednostki o mocy od 24 do 680 KM.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)