Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Wybierz ciągnik do ładowacza – nasz pokaz na Opolagrze

17.06.2018

Drukuj

Wybierz ciągnik do ładowacza – nasz pokaz na Opolagrze

Artykuł dostępny

Konstrukcja ciągnika i parametry hydrauliki w znaczącym stopniu wpływają na jakość i komfort pracy ciągnikiem wyposażonym w ładowacz. Dzięki odpowiedniemu rozstawowi osi i wysokiej skrętności kół traktor może się pochwalić dobrą zwrotnością, co sprawdzi się w manewrowaniu na małej przestrzeni. Z kolei wydajna hydraulika zapewnia szybką reakcję ładowacza na polecenia traktorzysty i możliwość napędzania osprzętu. 

r e k l a m aDecydując się na wyposażenie ciągnika w ładowacz warto także pamiętać o licznych możliwościach sterowania wysięgnikiem. Nowoczesne traktory pozwalają na zapamiętanie dolnej i górnej pozycji ramienia a nawet wychylenia osprzętu. Co ciekawe, część z oferowanych na rynku ładowaczy może być wyposażonych w wagę, pozwalającą precyzyjnie określić masę ładowanego towaru.


Nieodzownym wyposażeniem ciągnika powinna być panoramiczna szyba lub duży szyberdach. To tylko część aspektów ułatwiających pracę z ładowaczem. O szczegółach zastosowanych w ciągnikach rozwiązań rozmawiamy z przedstawicielami marek Claas, Fendt, John Deere i Valtra. Zobacz galerię zdjęć z sobotnich prezentacji.

Polecany artykuł

SIMA: Największy traktor Valtra
Chcesz na własne oczy przekonać się, który ciągnik jest idealnie przystosowany do pracy z ładowaczem czołowym? Przyjdź jeszcze dziś na targi Opolagra w Kamieniu Ślaskim. Czekamy na Ciebie na ringu przy polach pokazowych. Nasze pokazy rozpoczynają się o godzinie 11.00 i 13.15. 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

Zobacz wideo

Nasz pokaz: ciągniki z ładowaczami na Opolagrze

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii