Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Bezprzewodowe światła Sparex

12.01.2019

Drukuj

Bezprzewodowe światła Sparex

Artykuł dostępny

Już niedługo rozpocznie się sezon agrotechniczny, a z nim rolnicy ruszą w pole. Pamiętajmy, że wyjeżdżając z zagrody musimy mieć sprawne oświetlenie. Wiosną często do ciągnika podłączamy maszyny, takie jak agregaty uprawowo-siewne czy rozsiewacze nawozów, które nie mają fabrycznego oświetlenia.

r e k l a m a

W celu uzupełnienia oświetlenia w maszynach można skorzystać z produktów firmy Sparex. Producent oferuje bezprzewodowy zestaw tylnych lamp LED, które instalowane są na sprzęcie za pomocą magnesu. Brak przewodów sprawia, że zamontowanie oświetlenia jest proste i sprowadza się do przytwierdzenia lamp na maszynie w dobrze widocznym miejscu. Kolejnym krokiem jest montaż nadajnika, który instalujemy w gnieździe elektrycznym ciągnika i już możemy ruszać w drogę. Nadajnik wysyła sygnał do lamp, włączając np. właściwy kierunkowskaz czy światła stop. Co warte podkreślenia, nadajnik ma zasięg do 20 m, więc bez obaw możemy zamontować lampy na długiej przyczepie do zwożenia bel czy zestawie 2 przyczep.

Każda z lamp LED ma wbudowaną baterię, która po naładowaniu pozwala na 10-godzinną pracę lamp postojowych. W zestawie jest ładowarka samochodowa umożliwiające doładowanie baterii litowych. Czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatorków producent określa na 4 godziny. Lampy są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Emerytura "Mama 4 Plus" a pobyt za granicą

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii