Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Ile kosztują części do pługa?

13.11.2017

Drukuj

Ile kosztują części do pługa?

Artykuł dostępny

Dlatego warto zawczasu przyjrzeć się newralgicznym detalom i ewentualnie wymienić je na nowe. Podczas kupowania części zamiennych warto zdecydować się na produkty marki Waryński, wykonane z wysokogatunkowej stali borowej, która zwiększa odporność na ścieranie.

r e k l a m aZa nakładki do lemieszy pługów Kverneland zapłacimy ok. 20 zł brutto. Ten sam element do polskich pługów Unii to wydatek od 28 do 38 zł brutto w zależności od modelu. Nakładka lemiesza do pługów Lemken kosztuje ok. 50 zł brutto. W porównywalnej cenie (48 zł) kupimy dłuta do pługów marki Överum. Nakładki do pługów Vogel&Noot kosztuje blisko 32 zł.

Za lemiesz do Kvernelanda (16") zapłacimy ok. 110 zł brutto. Lemiesze do obracalnych pługów z Grudziądza kosztują od 100 do 180 zł brutto w zależności od modelu. Zamienniki do pługów marki Lemken kupimy od 90 do 110 zł. Lemiesz z dziobem pasujący do pługów PHX kupimy za ok. 150 zł. Element przeznaczony do modeli Fortschritt B-200 kosztuje 133 zł.
W ofercie firmy Waryński znajdziemy nie tylko dłuta i lemiesze, ale również nakładki na płozy i same płozy. Detale te do pługów z Grudziądza kosztują od 56 do 90 zł.

CZYTAJ TAKŻE:

Części rolnicze: nie kupuj bubli!
Wymiana instalacji elektrycznej Ursusa C-360

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Warto zawczasu przyjrzeć się newralgicznym detalom i ewentualnie wymienić je na nowe.
Warto zawczasu przyjrzeć się newralgicznym detalom i ewentualnie wymienić je na nowe.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii