Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Ile kosztują markowe narzędzia ogrodowe?

09.02.2018

Drukuj

Ile kosztują markowe narzędzia ogrodowe?

Artykuł dostępny

W sieci sklepów Grene znajdziemy szeroką ofertę różnych narzędzi. Za szpadel Solid, z trzonkiem metalowym i wygodnym uchwytem z plastiku trzeba zapłacić ok. 60 zł brutto. Szuflę kupimy za 75 zł brutto.

r e k l a m aCzterozębne, hartowane widły do kopania ogródka, z drewnianym trzonkiem to wydatek ok. 56 zł brutto. Model z trzonkiem z metalu jest o ok. 20 zł droższy. Jeśli chcemy wypielić grządki, potrzebna jest motyka. Za model z elementem roboczym o szerokości 17 cm i drewnianym trzonkiem trzeba zapłacić 38 zł brutto. Grabie kosztują ok. 60 zł brutto.

Popularne widły do obornika kosztują nieco ponad 90 zł brutto. Stalowy trzonek pokryty jest warstwą tworzywa, co sprawia, że pracując nawet w mroźne dni nie wychładzamy dłoni. Widły do kompostu i siana o dłuższych zębach kosztują ok. 80 zł brutto.

Widły do ziemniaków, tzw. grymasy z drewnianym trzonkiem kosztują 250 zł brutto.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Okres wczesnej ciąży – zagrożenia dla zarodka

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii