Zaloguj
Strona główna>Artykuły>Technika>Co ile kosztuje?>

Ile za używaną przyczepę?

Na naszym portalu ogloszenia.agro.pl przybywa maszyn rolniczych. Na kilka tygodni przed żniwami przyglądamy się ofertom przyczep z drugiej ręki.

Jan Beba9 maja 2021, 04:00

Jeśli ktoś rozglądał się za niedużą, 4,5-tonową przyczepą, to jeden z ogłoszeniodawców oferował model z 1985 r., odnowiony przed dwoma laty. Właściciel zapewniał, że przyczepa z wywrotem na dwie strony jest w pełni sprawna i używana była tylko do transportu zbóż. Ładnie odmalowane burty wyposażono w nadstawki. Przyczepa kosztowała 11,5 tys. zł. O 500 zł mniej oczekiwał właściciel podobnego modelu Autosan D-47, wyprodukowanego w 1976 r., na wąskich kołach. W tym przypadku również przyczepa była całkowicie odnowiona.

ogloszenia. agro

Spośród przyczep z zawieszeniem tandemowym uwagę zwróciła, dostępna za nieco ponad 29 tys. zł marki Deguillaume z roku 1991. Sprzęt ma ładowność 11t i wyposażony jest w nadstawki do kukurydzy. Sprzedający podkreśla wyposażenie w koła z aut ciężarowych 22.5", a także własny układ hydrauliczny, resorowany zaczep oraz tylne drzwi 2 funkcyjne. Na tym samym placu stała również wywrotka Record Joskin na tandemie, mogąca pomieścić towar o masie 12 t, która miała podobną cenę. Oferowany model miał hydrauliczną stopę podporową, tylne drzwi dwufunkcyjne otwierane hydraulicznie i jak przystało na sprzęt z Zachodu, hydrauliczne hamulce. Do znacznie bardziej wymagających zadań przeznaczona jest przyczepa marki Langendorf o ładowności 17 t. Długie burty z nadstawkami dzielone są w połowie długości. Przyczepa ma dwie osie z tyłu i przednią z obrotnicą. Jej cena to 21,5 tys. zł.

Sprawdź nasz nowy serwis w Internecie! Aż do końca października 2021 r. serwis jest całkowicie darmowy (pod warunkiem zostawienia zgód marketingowych), nie ma ograniczeń w liczbie wystawianych ogłoszeń. Wyróżnia nas także specjalna sekcja Prosto od rolnika, gdzie można zamieścić ogłoszenie o sprzedaży produktów żywnościowych, ekologicznych. Ta sekcja zawsze będzie bezpłatna, podobnie jak Oddam za darmo. Chcesz kupić lub sprzedać maszynę rolniczą, lub swoje płody rolne? Nie zawlekaj i wejdź na ogloszenia.agro.pl i korzystaj bez ograniczeń!


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ