Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Co ile kosztuje?>

Koniec ze splątanym wężem pneumatycznym

Obrazek

Firma Würth wprowadza na rynek nowe zwijadła z przewodem pneumatycznym. To praktyczny sposób na porządek w warsztacie.

Jan Beba6 lutego 2019, 19:45
Zwijadła z serii DSA-S to propozycja firmy Würth, dla wszystkich majsterkowiczów, którzy w warsztacie korzystają z narzędzi zasilanych pneumatycznie. Dzięki specjalnemu mechanizmowi przewód równomiernie zwija się od lewej do prawej, nie powodując nawijania się w jednym miejscu. Mechanizm zwijający reguluje siłę powodującą zwijanie powrotne, dzięki czemu przewód wolno nawija się w bębnie. Zwijadła posiadają trwałą obudowę wykonaną z solidnego tworzywa sztucznego.

Na wyposażeniu znajduje się przewód wykonany z poliuretanu (PUR) o wysokiej odporności, odporny na załamania oraz o małym ciężarze własnym. Posiada dobre właściwości użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach. Producent podkreśla, że zwijadła mają specjalny system połączenia przewodu źródłowego z głównym zasilającym i w efekcie przekazuje sprzężone powietrze bez strat.

Na wygodę obsługi wpływa praktyczny mechanizm blokujący. Przewód nie sprężynuje i nie jest wciągany z powrotem. Po zakończeniu pracy wystarczy go delikatnie wyciągnąć, a powoli zacznie wracać do pozycji wyjściowej. Długość przewodu zasilającego – 1,5 m. Do serii zwijadeł DSA-S należą modele z wężem o długości od 8 do 18 m i dopuszczalnym ciśnieniem od 10 do 16 barów.


1 z 1
Firma Würth wprowadza na rynek nowe zwijadła z przewodem pneumatycznym.

Firma Würth wprowadza na rynek nowe zwijadła z przewodem pneumatycznym.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)