Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Co ile kosztuje?>

Kultywator Turbo od Kvernelanda

Obrazek

Jeszcze trochę i zaczną się żniwa, a wraz z nimi intensywne prace polowe. Planujący zakup nowego kultywatora ścierniskowego mogą zapoznać się z ofertą firmy Kverneland.

Paweł Twardowski19 czerwca 2019, 17:05
Producent oferuje wielozadaniowe kultywatory o nazwie Turbo. Sprzęt o szerokości roboczej 3 m wyposażony jest w 15 elementów roboczych, rozstawionych w 4 rzędach.

Masywne, sprężyste zęby sprawiają, że w czasie pracy gleba jest dodatkowo spulchniana, a w przypadku natrafienia na kamień ząb ma możliwość ominięcia przeszkody. Turbo umożliwia uprawę gleby na głębokość od 3 do 20 cm, dzięki czemu sprzęt może być wykorzystywany do głębokiego spulchniania roli w technologii uproszczonej.


Za zębami znajduje się sekcja wyrównująca powierzchnię pola, która następnie zagęszcza wał. W zależności od potrzeb producent oferuje szeroką gamę różnych typów wałów, więc bez trudu wybierzemy wariant, który sprawdzi się w naszym gospodarstwie. Do wyboru są wały m.in. rurowe czy pierścieniowe

Maszynę o szerokości roboczej 3 m, z wałem rurowym o średnicy 550 mm kupimy już od 42,3 tys. zł netto.

Kultywator ścierniskowy Turbo jest oferowany w szerokościach roboczych od 3 do 8 m.  pt


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)