Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Co ile kosztuje?>

Rabat 43% na zakup zestawu kluczy nasadowych - specjalna oferta dla Prenumeratorów top agrar Polska

Obrazek

W top agrar Polska dbamy o Ciebie kompleksowo i na wiele sposobów. Dzięki nam nie tylko masz ogromną wygodę w korzystaniu z naszych informacji w formie papierowej (magazyn top agrar Polska) lub elektronicznej (e-wydanie magazynu i portal topagrar.pl) oraz stałą pomoc i porady w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, lecz także dostęp do wielu korzyści, bonusów czy zniżek przysługujących tylko Prenumeratorom. Teraz mamy dla Ciebie nową, ciekawą ofertę z dużym rabatem!

Bartłomiej Czekała9 grudnia 2021, 17:35
Warto być naszym Prenumeratorem, bo tylko wtedy takie okazje jak ta, o której napiszę dalej, są dla Ciebie osiągalne.

Każdy rolnik to majsterkowicz. Nie zawsze urodzony i z powołania, ale w gospodarstwie naprawy to konieczność. Tam, gdzie praca wre, są awarie i usterki. Żeby kontynuować pracę sprzętem rolniczym trzeba szybko go naprawić. Do tego zawsze potrzebne są części zamienne i narzędzia. Jedne i drugie muszą być solidne, bo inaczej naprawa będzie nieskuteczna lub długotrwała. Dlatego warto zadbać o solidne narzędzia w swoim warsztacie żeby być gotowym na szybką i fachową naprawę.

Tak wiem, najlepsze narzędzia są drogie. Ale tylko z reguły, bo od reguły zdarzają się wyjątki, a taką niewątpliwie jest specjalna oferta zakupu kluczy warsztatowych, dostępna tylko dla Prenumeratorów top agrar Polska. Tylko teraz profesjonalny, 20-elementowy zestaw kluczy nasadowych 1/2' Black Edition od firmy Zenox może być Twój za jedyne 199,00 zł! Regularna cena tego zestawu to 349,98 zł, a zatem oszczędzasz aż 150,98 zł, czyli 43%!

Tylko teraz i tylko dla Ciebie! Jeżeli jesteś Prenumeratorem top agrar Polska i chcesz skorzystać z tej oferty, to link do niej znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie jesteś Prenumeratorem top agrar Polska, a chciałbyś skorzystać z tego rabatu na ten wyjątkowy zestaw kluczy, to specjalną ofertę prenumeraty ze zniżką dla siebie znajdziesz TUTAJ.

Nie czekaj - liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona. A przecież na zimowe naprawy w warsztacie ten zestaw kluczy jest jak znalazł. Mało tego - idzie Boże Narodzenie, więc ten zestaw kluczy nasadowych świetnie się sprawdzi się także jako prezent dla Twojego domownika - majsterkowicza.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)