Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Eventy>

Nawożenie dolistne zbóż, kukurydzy, buraków – strategia, interwencja czy fanaberia? – zobacz relację z webinarium!

Obrazek

Nie zdążyłeś obejrzeć na żywo naszego webinarium o nawożeniu dolistnym? Nic straconego! Zobacz, jak możesz zyskać dostęp do relacji filmowej z tego wydarzenia!

Dominika Mulak5 maja 2021, 12:29

Nasze webinarium na temat nawożenia dolistnego, które odbyło się 29. kwietnia przypadło idealnie w momencie podejmowania decyzji o takich zabiegach. Tym bardziej, jeśli nie zdążyłeś być z nami na żywo tego dnia, zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

Pierwszy z naszych prelegentów, dr Piotr Chohura z UP we Wrocławiu, mówił m.in. o tym, kiedy wspierać niedobory makroelementów, głównie azotu i fosforu, oraz mikroelementów. Z kolei dr hab. Łukasz Sobiech z UP w Poznaniu omówił szczegółowo zasady mieszania nawozów dolistnych ze środkami ochrony roślin i wspomagaczami.

Partnerem webinarium była firma Timac Agro Polska z ciekawą ofertą nawozów dolistnych. Dariusz Mieszała, Product Manager w firmie, mówił o nowoczesnych rozwiązaniach w odżywianiu dolistnym.

Uczestnicy tego webinarium mieli także możliwość, zarówno wcześniejszego zadawania pytań naszym ekspertom w trakcie zapisów oraz na czacie, podczas samych wykładów. Na część z nich uzyskiwali bezpośrednie odpowiedzi, a pozostałe zagadnienia zostaną poruszone w artykułach kolejnego wydania naszego miesięcznika.


Zyskaj dostęp do relacji filmowej z tego wydarzenia!Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)