Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Eventy>

Ochrona kukurydzy po zimnej wiośnie – zapraszamy na webinarium 7 maja!

W tym roku siewy kukurydzy są opóźnione. Decyzja taka najczęściej była słuszna, gdyż gleba długo nie osiągała wymaganej temperatury. Teraz przychodzi czas zwalczania chwastów. Jakie zatem wybrać herbicydy i jak wspomagać kukurydzę?

Tomasz Czubiński30 kwietnia 2021, 15:01
Zapraszamy do dyskusji na temat pogłównego odchwaszczania kukurydzy. Już teraz można zadawać pytania do ekspertów, którzy poprowadzą wykłady:
  • odchwaszczanie – dr hab. Łukasz Sobiech, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • prowadzenie uprawy do fazy BBCH 18 – Marcin Kaczmarek, Kierownik Działu Doradztwa i Rozwoju w firmie Osadkowski SA
  • wspomaganie rozwoju i dokarmianie dolistne po ewentualnych przymrozkach – dr Przemysław Kardasz, IOR–PIB Poznań, kierownik Stacji Doświadczalnej w Winnej Górze

Oczywiście, także podczas naszego webinarium: pt. Powschodowe zwalczanie chwastów w kukurydzy oraz sposoby nalistnego wspomagania roślin, będziecie Państwo mieli możliwość zadawania Prelegentom pytań. Webinarium jest dostępne dla wszystkich – nie tylko dla Prenumeratorów "top agrar Polska". Wystarczy tylko się zarejestrować na stronie: www.kukurydza.topagrar.pl.

Zapraszamy 7 maja!


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)