Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Eventy>

Wiedza o dochodowej uprawie to potęga – mamy darmowy klucz!

Obrazek

Unijne wytyczne w zakresie ochrony środowiska, ograniczenia w stosowaniu ś.o.r. i nawozów, czy zalecenia proekologiczne. Jak sprostać wymaganiom i zarabiać na uprawie? Dowiesz się na Seminariach Uprawowych. Na wydarzenie mamy 10 darmowych biletów - sprawdź jak można je zdobyć!

15 grudnia 2022, 11:19

Jak obecnie prowadzić agrotechnikę zbóż i rzepaku? Jak skutecznie chronić uprawy różnymi metodami? Jakie są cele i wyzwania rolnictwa węglowego i ekoschematów? To tylko wybrane zagadnienia, które będą poruszane podczas naszych seminariów przez grono najlepszych ekspertów w zakresie uprawy roślin m.in. prof. Hansgeorga Schὃnberegera z niezależnej firmy doradczej N.U. Agrar i dr. hab. Łukasza Sobiecha z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas spotkania eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania od uczestników.

W tym roku widzimy się 10. stycznia w Wojciechowie (woj. lubelskie), 11. stycznia w Prószkowie (woj. opolskie) oraz 12. stycznia w Poznaniu. Możliwy jest również udział on-line.

Jak dostać się na seminaria? Można wejść na stronę www.seminaria.topagrar.pl i wykupić wybrany pakiet. Jest też inne wyjście – udział w konkursie, w którym można wygrać bilety na jednodniowe seminaria w dowolnej lokalizacji lub on-line.

Graj o bilety dla siebie lub bliskiej osoby. Kliknij i wygraj.


seminaria uprawoweWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)