Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Forum Rolników i Agrobiznesu>

#ForumTopAgrar: Z grubej rury na dziki?

Czy nie warto by się było wziąć tak „z grubej rury” za te dziki? Takim pytaniem do zastępcy głównego lekarza weterynarii dr. Mirosława Welza rozpoczęła się dyskusja dotycząca ASF na IV Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu.

Anna Kurek26 listopada 2019, 18:49

– Warto! Jestem przekonany, że warto zmniejszyć populację dzików, ale ja nie nadzoruję Polskiego Związku Łowieckiego – odpowiedział dr Mirosław Welz.

Rolnicy pytali również o to jaki rodzaj ogrodzenia został wykorzystany przy grodzeniu strefy zakażonej afrykańskim pomorem świń w województwie lubuskiem. Czy w przypadku pojawienia się kolejnych przypadków np. na terenie Kujaw lub Wielkopolski podjęte zostaną podobne działania jak w woj. lubuskiem?  Ile dzików żyje na terenie Danii?

Chcesz poznać odpowiedzi zastępcy głównego lekarza weterynarii? Zobacz dyskusję, która odbyła się podczas IV Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu.


ZOBACZ TERAZ!Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)