Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Forum Rolników i Agrobiznesu>

Polski Związek Niezależnych Producentów Świń - W grupie jest siła!

Dokładnie rok temu, podczas VI Forum Rolników i Agrobiznesu do życia został powołany Polski Związek Niezależnych Producentów Świń. Pytamy prezesa, jak jego członkowie wykorzystali ten czas i co udało im się osiągnąć.

Anna Kurek3 grudnia 2022, 08:01

Podczas VII Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu mieliśmy okazję porozmawiać z Bogusławem Prałatem, prezesem Polskiego Związku Niezależnych Producentów Świń o tym, pod jakim znakiem minął ostatni rok działalności związku.

- Przez ten rok wydarzyło się bardzo wiele. To była nasza walka, by ten Związek zarejestrować. Po długiej batalii udało się. Teraz działamy już pełną parą. Zachęcamy producentów świń, by do nas dołączali, bo im więcej nas będzie, tym będziemy mieli większą siłę – mówił Bogusław Prałat i dodawał, że na Zachodzie nawet 80% producentów świń jest zrzeszonych w związkach, bo w grupie jest siła.

Zobacz cały wywiad z prezesem Bogusławem Prałatem!Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)