Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Forum Rolników i Agrobiznesu>

Vloger Rolnik NIEprofesjonalny zaprasza na IV Forum Rolników i Agrobiznesu!

Już 20. listopada w Sali Ziemi w Poznaniu spotkamy się po raz czwarty na Forum Rolników i Agrobiznesu – największej imprezie konferencyjnej branży rolniczej w Polsce. W tym roku nowością jest piąty panel tematyczny dla młodych, podczas którego poruszymy m. in. problematykę gospodarowania młodych rolników w Polsce i innych krajach UE.

Bartłomiej Czekała4 listopada 2019, 13:52

„Wieś – świetnym miejscem dla młodych, gdzie warto zostać, pracować i się rozwijać” – to temat przewodni tego panelu. Do dyskusji i wymiany doświadczeń zaprosiliśmy rolników z Polski i Europy. Nie zabraknie też znanych vlogerów oraz fachowców od innowacji i nowych technologii z wiodących firm w branży agro. Będzie się działo, nie może więc tam zabraknąć także Ciebie! Zarejestruj się już teraz na www.forum.topagrar.pl – liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp bezpłatny.

Jednym z uczestników panelu dyskusyjnego będzie młody rolnik z woj. kujawsko-pomorskiego Michał Nowacki, znany wszystkim szerzej jako vloger i twórca kanału Rolnik NIEprofesjonalny na YouTube. Obejrzyjcie jego zaproszenie na IV Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu!Poniżej ramowy program Forum dla młodych rolników:

10.00–12.30 Panel główny w Sali Ziemi

12.30–13.30 Przerwa obiadowa

13.30 Panel dyskusyjny: Dlaczego warto zostać i pracować na wsi – doświadczenia praktyków – prowadzenie Bartłomiej Czekała, Grzegorz Ignaczewski – top agrar Polska


Wprowadzenie – Simon Wancke – wiceprzewodniczący Europejskiej Rady Młodych Rolników (CEJA)

Dyskusja z zaproszonymi gośćmi:

  • Tomasz Łukomski – przewodniczący Centrum Narodowego Młodych Rolników
  • Michał Nowacki – młody rolnik z Kujaw, Innowacyjny Rolnik TAP 2018, autor vloga „Rolnik NIEprofesjonalny”
  • Mateusz Kulecki – młody rolnik z Pomorza, vloger, twórca kanału „Kula” na YouTube
14.45 Climate FieldView – innowacyjne narzędzie cyfrowe do zarządzania  uprawami – Marcin Liszewski i Damian Wiśniewski, Bayer CropScience

15:00 Ascra Xpro z nową substancją czynną w ochronie fungicydowej zbóż - Dariusz Szymański, Bayer CropScience

15:15 Jak zbudować skuteczną strategię asortymentową B2B i B2C w oparciu na trendach występujących w rolnictwie - na przykładzie firmy Kramp i sieci detalicznej Grene – Jarosław Rogalski, Kramp Polska

15.30 Technika kręci młodych: Ile rzeczywiście ma mocy nowy i używany ciągnik? Testy redakcji "profi" – dr Piotr Łuczak


Link do rejestracji na forum http://forum.topagrar.pl/


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)