Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Forum Rolników i Agrobiznesu>

WAŻNE: Koniec zapisów na VII Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu!

Obrazek

Już w najbliższy wtorek 29.11.2022 roku odbędzie się kolejna edycja Forum Rolników i Agrobiznesu organizowana przez naszą Redakcję. Niestety, już dziś musieliśmy zamknąć rejestrację on-line na to wydarzenie ponieważ komplet miejsc na sesję główną i wszystkie sesje tematyczne został wyprzedany!

Bartłomiej Czekała28 listopada 2022, 15:25

Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu to największa rolnicza konferencja stacjonarna w Polsce. W Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów zawsze w listopadzie od 7 lat (za wyjątkiem 2022 roku, gdy z uwagi na pandemie covid-19 Forum odbyło się w formie spotkania online) gromadzi się ponad 1000 osób – rolników, przedstawicieli firm z branży agro, pracowników instytucji z otoczenia rolnictwa i polityków odpowiedzialnych za sektor rolny.

Nie inaczej będzie i w tym roku, ale z uwagi na ogromne zainteresowanie naszym Forum i wyczerpanie miejsc dostępnych na Sali Ziemi jesteśmy zmuszeni do wcześniejszego zamknięcia możliwości rejestracji na to wydarzenie. Od dziś zapisy na Forum nie są już możliwe.

Tych z Państwa, którzy nie zdążyli się zapisać zapewniamy, że po Forum będziemy publikować szereg cennych materiałów z tego spotkania zarówno na łamach naszego magazynu top agrar Polska, jak też i na naszym portalu topagrar.pl w ramach Strefy Premium, a linki i odniesienia do nich znajdziecie także w naszych kanałach social media (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i Tik Tok).

Warto razem z nami śledzić to, co najważniejsze w branży rolnej. Bądźcie z nami na bieżąco!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)