Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Info+>

Punkty zamiast kolejki

Obrazek

Znamy szczegółowe propozycje odnośnie do kryteriów punktowych jakie będą decydowały o kolejności rozpatrywania wniosków w nowej „Modernizacji gospodarstw”.

Grzegorz Ignaczewski17 sierpnia 2015, 08:11

Resort rolnictwa przedstawił projekt rozporządzenia dotyczącego warunków przyznawania pomocy na „Modernizację gospodarstw rolnych” z PROW 2014-2020. O większości proponowanych rozwiązań pisaliśmy już w poprzednim numerze (TAP 7/2015 str. 20). Warto jednak poświecić nieco więcej uwagi proponowanym kryteriom wedle których ustalana będzie kolejność rozpatrywania wniosków. Kto poważnie myśli o ubieganiu się o dofinansowanie powinien uważnie zapoznać się z propozycjami resortu i starać się tak przygotować wniosek by zebrać jak najwięcej punktów. Zachęcamy zatem do lektury artykułu w sierpniowym numerze „top agrar Polska”, poświęconego w całości nowym kryteriom wyboru wniosków.
Dodatkowo zamieszczamy listę kryteriów proponowanych przy naborze wniosków na inwestycje inne niż rozwój produkcji prosiąt, mleka i bydła mięsnego – w tym kryteria wojewódzkie zaproponowane w projektowanym rozporządzeniu (pobierz tutaj) oraz wykaz inwestycji służących ochronie środowiska, za które będą przyznawane dodatkowe punkty (pobierz tutaj).
giPicture of the author
Autor Artykułu:Grzegorz Ignaczewski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)