Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Dekoracje z Pomorza na medal

19.04.2017

Drukuj

Dekoracje z Pomorza na medal

Artykuł dostępny

To już będzie czternasty raz, kiedy Koła Gospodyń Wiejskich z województwa pomorskiego staną w szranki o miano najlepszego. I tym razem organizacją wydarzenia zajął się m. in. Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Wydarzenie zaplanowane jest na 22.04 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie.

r e k l a m aPrzesyłanie zgłoszeń zostało już oczywiście zakończone, ale odwiedzający mogą się przygotować na sporą dawkę humoru, pysznych kulinariów i niezwykłehgo rękodzieła. W programie konkursowym znalazły się kategorie:

  • Kulinaria – „Ciasto z owocami” – Koła Gospodyń Wiejskich przygotują do oceny ciasto z owocami
  • Edukacja – „Pokolenia” – Koła Gospodyń Wiejskich przygotują do oceny tablicę o wymiarach (ekspozycja pionowa lub pozioma). Plansza prezentowana będzie przed publicznością z komentarzem w dowolnej formie, maksymalnie przez 1 min.
  • Moda – „Kreacja – inspiracja” – strój musi być wykonany przez Koło Gospodyń Wiejskich, nie może być wypożyczony, a ponadto istotna jest informacja na temat inspiracji powstania stroju.
  • Wokal – piosenka kabaretowa z inscenizacją pt. „Jak nie my to kto”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich zaśpiewa jedną piosenkę do własnego podkładu muzycznego. W wykonaniu uczestniczy od 6 - 12 osób z danego KGW. Czas wykonania maksymalnie 3 minuty.
  • Taniec – „Z bajki”, muzyka własna. W wykonaniu uczestniczy od 6 - 12 osób z danego KGW. Czas wykonania maksymalnie 2 minuty

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii